AGENTURA 
         ŠARÁDA
UMĚLCI

    
Karel Šíp
     J.A.Náhlovský
     Dagmar Zázvůrková
     Vítězslav Vávra

POŘADY

     Sanatorium
     Ať žije rokenrol
     Všechnopartička 
aktuálně o mně fotogalerie vydaná díla všechnopárty kontakt odkazy home


DAGMAR ZÁZVŮRKOVÁ - mladá talentovaná zpěvačka 

Zpěvačka

Narodila se v Benešově v roce 1981, absolvovala pedagogické lyceum s hudebním zaměřením v Berouně. Navštěvovala soukromé hodiny zpěvu u prof. Jaroslava Horáčka a literárně – dramatický obor u paní Dany Hlaváčové. Nyní navštěvuje hodiny zpěvu u pana Kadlece. Od září 2004 studuje na pražské HAMU obor nonverbální a komediální divadlo.

Pěvecká praxe
tři roky byla členkou sboru hudebního divadla Karlín. Hostování v Čs. Rozhlase (Tobogán) v roce 2003, 2006. Společně s kapelou Golden Swing pravidelně vystupuje v pražské Redutě. Také na různých kulturních, společenských a charitativních akcích (Kapka naděje, Krtek).
Herecká praxe
Hudební divadlo Karlín, oblast muzikálů – Bídníci.
Dále účinkuje v nové hře panů Karla Šípa a Josefa Náhlovského – Blázinec, obdoba úspěšného představení Sanatorium.

Připravuje pohádku Zlatá nitka autorky Markéty Zinnerové. Ve spolupráci s DAMU účinkuje v představení Deburau, které je spojením pantomimy, činohry a zpěvu. Tato divadelní komedie vznikla na počest 50 let československé pantomimy.

Získala roli Vanilky v jazzové opeře - Jiřího Suchého & Jiřího Šlitra - Dobře placená procházka, která bude mít premiéru 22. 4 a 23. 4. 2007 v Národním divadle.
Divadlo Semafor
od roku 2003 jako externí členka, hraje a zpívá v představeních -
Život je náhoda v obnošený vestě, I ty zpíváš si ty hity, Pokušení sv.Antonína, 80 svíček na ztraceným dortu, Sex a sex je 12, Penzion Rosamunda. Zkouší v nové hře divadla Semafor - Lysistrata.
Ostatní

Příprava prvního CD, které bude obsahovat nové písně soul-popového žánru.