AGENTURA 
         ŠARÁDA
UMĚLCI

    
Karel Šíp
     J.A.Náhlovský
     Dagmar Zázvůrková
     Vítězslav Vávra

POŘADY

     Sanatorium
     Ať žije rokenrol
     Všechnopartička 
aktuálně o mně fotogalerie vydaná díla všechnopárty kontakt odkazy home


Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Karel Šíp se ptá na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Do pořadu, který je  "televizní poradnou" Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. V tomto pořadu se mísí humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora.

Pořad se natáčí v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky v sále a každý pátek od 21:30 hodin diváky České televize na programu ČT 1.

Vyšla kniha Všechnopárty. Zakoupit si jí můžete ve všech knihkupectvích. Tento pořad také získal cenu od tv diváků TýTý 2009Vychází DVD Všechnopárty

Hosté: Bolek Polívka, Jitka Němcová, Jiří Suchý, Maroš Kramár, Karel Gott, Irena Obermannová, Olga Sommerová, Marek Eben, Antonín Kinský, Jiří Lábus, Václav Tomšovský, Josef Alois Náhlovský,Varhan Orchestrovič Bauer, Štefan Margita, Štěpán Mareš, Petr Urban

Moderátor, textař, zábavný společník a showmann Karel Šíp slaví svým televizním humoristickým pořadem Všechnopárty stále větší a větší úspěchy. Do své talkshow si zve vždy po třech hostech, které spojuje jedno téma. V diskusi s nimi pak mimořádně milým, neagresivním postojem, dokáže v hostech objevit skryté démanty, zakutané uvnitř každé z pozvaných osobností. Překvapivá odhalení dokáže neobyčejně vtipně komentovat a pohotově rozvíjet dalšími dotazy, takže inspiruje hosty k nečekaným zábavným sdělením.
Bolek Polívka se například rozhovořil o popíjení slivovice při hraní pinkpongu, Irena Obermannová, spolu s Olgou Sommerovou, přesvědčovala Karla Šípa, že Bůh je žena, Jiří Lábus vypráví o své příruční lékárničce a fintě, jak vyzrát na choroby, Marek Eben o golfové vášni. Při stém pořadu oblíbené talkshow vznikl v ČT tzv. speciál, který tvoří základ našeho výběru. Ten je pak doplněn o řadu dalších výborných momentů, jež se do speciálu nevešly.

Nyní máme před sebou na jednom DVD opravdu to nejlepší z úspěšné televizní podívané, která každý týden láká k obrazovkám velké množství diváků.